Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Atlantycki kajakarz spotyka się z Polonią w Nowym Jorku

Sport

Aleksander Doba, kajakarz, który przepłynął Atlantyk spotka się z Polakami mieszkającymi w Nowym Jorku na kilku imprezach urządzonych specjalnie dla niego przez Polonię, informuje Nowy Dziennik. Andrzej Doba19 kwietnia 2014 roku zakończył drugą wyprawę kajakiem przez Atlantyk przepłynąwszy 9 tysięcy kilometrów pomiędzy Europą a Stanami Zjednoczonymi. Wcześniej jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynął kajakiem ocean z Afryki do Ameryki Południowej po 99 dniach rejsu i przepłynięciu 2913 mil morskich .

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.dziennik.com/wiadomosci/artykul/aleksander-doba-w-nowym-jorku

Udostępnij

Jutro pierwszy w Polsce mecz futbolu amerykańskiego kobiet

Sport futbol amerykański mecz

Spotka się w nim pierwsza polska kobieca drużyna futbolu amerykańskiego – Warsaw Sirens – z zespołem Molosses équipe féminine z Francji na boisku Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej mieszczącego się przy ul. Obrońców Tobruku 11 w Warszawie. Warszawskie Syreny do spotkania przygotowują się od listopada ubiegłego roku. W pełnym ekwipunku indywidualnym futbolistki trenują od końca stycznia. Honorowym gościem meczu będzie pierwszy Polak, który zagrał w amerykańskiej lidze NFL Ryszard Szaro. Wystąpi też grupa Warsaw Elite Cheerleaders.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://plfa.pl/news/1241/

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://plfa.pl/news/1241/