Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Niemcy obawiają się wojny z Rosją

Świat

Tego, że konflikt na Ukrainie może doprowadzić do wybuchu wojny obawia się 71 proc. Niemców, wynika z sondażu Politbarometer (barometr polityczny) opublikowanego wczoraj wieczorem na stronie internetowej publicznej telewizji ZDF. 51 proc. ankietowanych uważa, że Zachód nie dysponuje skutecznymi środkami powstrzymania Rosji przed agresją. 33 proc. Niemców popiera sankcje ekonomiczne wobec Rosji, 39 proc. stawia na negocjacje z Rosją, a 22 proc. uważa, że Unia Europejska w ogóle nie powinna mieszać się w ten konflikt. W sondażu uczestniczyło 1223 losowo wybranych mieszkańców Niemiec.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Sondaz-71-proc-Niemcow-boi-sie-wybuchu-wojny,wid,16592793,wiadomosc.html

Udostępnij

Unia nasili w poniedziałek sankcje przeciw Rosji

Świat rosja sankcje UE ukraina Unia Europejska

– W poniedziałek nastąpi kolejne nasilenie sankcji osobowych – powiedział w TVN24 Biznes i Świat komisarz ds. Budżetu Unii Europejskiej Tadeusz Lewandowski. Sankcje trzeciego stopnia zarezerwowane są na wypadek otwartej inwazji, czy też zupełnie bezspornych dowodów militarnej interwencji Rosji na wschodzie Ukrainy. Unijni ambasadorowie zgodzili się w piątek, żeby nałożyć sankcje na 15 osób i pięć krymskich firm skonfiskowanych po aneksji półwyspu przez Rosję.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://tvn24bis.pl/informacje,187/lewandowski-w-tvn24-biznes-i-swiat-w-poniedzialek-nasilenie-sankcji-przeciw-rosji,426638.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://tvn24bis.pl/informacje,187/lewandowski-w-tvn24-biznes-i-swiat-w-poniedzialek-nasilenie-sankcji-przeciw-rosji,426638.html