Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Nie będą szukać drona zagubionego na poligonie

Polska

– Koszty poszukiwania na takiej przestrzeni przewyższają wartość obiektu. Byłaby to skórka za wyprawkę – powiedział prezes spółki WB będącej producentem zaginionego na poligonie drona Piotr Wojciechowski.
Warty 100 tysięcy złotych dron FlyEye, przeznaczony dla wojska, należał do WB Electronics i był testowany na wojskowym poligonie. Według słów prezesa do utraty kontroli nad maszyną doprowadziła „kombinacja zdarzeń związanych z obsługą”. Fakt ten, jak zapewnił, zostanie uwzględniony w dalszych pracach nad dronem.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nie-beda-szukac-zgubionego-drona-za-100-tys-zl,wid,16592718,wiadomosc.html?ticaid=112b24

Udostępnij

Motocykle do 125 cm³ i z automatem na kategorię B

Polska motocykle motoryzacja prawo jazdy

Motocyklami i skuterami o pojemności silnika do 125 cm³ i z automatyczną skrzynią biegów będzie można jeździć mając prawo jazdy kategorii B od co najmniej trzech lat, zdecydował dzisiaj Sejm. Ustawa jest zgodna z prawodawstwem unijnym i trafi teraz do Senatu.

Eksperci od ruchu drogowego proponują wprowadzenie kilkugodzinnych szkoleń lub egzaminów praktycznych przed udzieleniem zgody na prowadzenie motorów.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://regiomoto.pl/portal/aktualnosci/poslowie-zdecydowali-posiadacze-prawa-jazdy-kat-b-beda-mogli-jezdzic-motocyklami

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://regiomoto.pl/portal/aktualnosci/poslowie-zdecydowali-posiadacze-prawa-jazdy-kat-b-beda-mogli-jezdzic-motocyklami