Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Zbigniew Stonoga grozi ujawnieniem nagrań znanych polityków

Nieistotne

Ujawnieniem nagrań dotyczących nieuczciwości najważniejszych polityków w Polsce (m.in. Leszka Millera, Donalda Tuska, Aleksandra Kwaśniewskiego) zagroził na swoim fanpage’u Zbigniew Stonoga. Jest to odpowiedź na zajęcie się nim przez służby specjalne (Służby Kontrwywiadu Wojskowego i ABW).

Zbigniew Stonoga jest znany z wywieszenia transparentu o treści „Wypierydolił nas Urząd Skarbowy W-wa Targówek na kwotę 1900000 zł” na swoim salonie samochodowym, a następnie oklejenia samochodu napisami „Pierydole Fiskusa i złodziei z Wiejskiej”. Został uniewinniony w 116 sprawach.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: https://www.facebook.com/pierydolefiskusa.stonoga/posts/614600265284081

Udostępnij

Festiwal europejskiego jedzenia w stolicy Laosu

Nieistotne kuchnia europejska laos UE wientian

Festiwale kuchni europejskiej organizowane są w Wientianie od trzech lat dla uczczenia kolejnych rocznic powstania Unii Europejskiej. Jutro od rana w specjalnie rozstawionych namiotach Laotańczycy będą mogli spróbować narodowych potraw i napojów krajów należących do UE, przygotowanych przez 20 wientiańskich restauracji specjalizujących się w europejskich kuchniach. Współorganizatorami festiwalu są ambasady krajów członkowskich UE w Laosie, Europejska Izba Handlu i Przemysłu oraz grupa Anna Fine Foods.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/05/08/laos-odbedzie-sie-iii-festiwal-jedzenia-europejskiego/

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/05/08/laos-odbedzie-sie-iii-festiwal-jedzenia-europejskiego/