Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Jutro pierwszy w Polsce mecz futbolu amerykańskiego kobiet

Sport

Spotka się w nim pierwsza polska kobieca drużyna futbolu amerykańskiego – Warsaw Sirens – z zespołem Molosses équipe féminine z Francji na boisku Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej mieszczącego się przy ul. Obrońców Tobruku 11 w Warszawie. Warszawskie Syreny do spotkania przygotowują się od listopada ubiegłego roku. W pełnym ekwipunku indywidualnym futbolistki trenują od końca stycznia. Honorowym gościem meczu będzie pierwszy Polak, który zagrał w amerykańskiej lidze NFL Ryszard Szaro. Wystąpi też grupa Warsaw Elite Cheerleaders.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://plfa.pl/news/1241/

Udostępnij

Kolarze zaczynają walkę o miejsca w Tour de Pologne

Sport tour de pologne wyścig kolarski

Pierwszy wyścig eliminacyjny do tegorocznego Tour de Pologne, Szlakiem Grodów Piastowskich zaczyna się jutro. Następnymi będą Małopolski Wyścig Górski, który odbywać się będzie od 12 do14 czerwca, mistrzostwa Polski elity i młodzieżowców w Sobótce od 25 do 29 czerwca oraz Wyścig Solidarności i Olimpijczyków od 2 do 5 lipca. W czasie tych wyścigów ustalony zostanie skład reprezentacji Polski w 71. Tour de Pologne.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.wp.pl/kat,1853,title,Tour-de-Pologne-PZKol-oglosil-kryteria-kwalifikacji,wid,16587275,wiadomosc.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.wp.pl/kat,1853,title,Tour-de-Pologne-PZKol-oglosil-kryteria-kwalifikacji,wid,16587275,wiadomosc.html