Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Ukraina dostanie gaz tylko za przedpłaty

Gospodarka

Przedpłaty na gaz dla Ukrainy mogą spowodować problemy w tranzytowych dostawach gazu dla państw zachodniej Europy, ostrzega rosyjskie Ministerstwo Energetyki. System przedpłat Rosja wprowadzi od początku czerwca, ponieważ Ukraina nie spłaciła w wyznaczonym przez Rosjan terminie długu za dostawy gazu. Wynosi on obecnie 3,5 miliarda dolarów.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15928688,Rosja_wprowadza_system_przedplat_za_gaz_i_odpowiada.html

Udostępnij

Chiny zaoferowały gospodarczą pomoc krajom afrykańskim

Gospodarka Afryka chiny pomoc

Ponad połowa kwot przeznaczanych przez Chiny na pomoc zagraniczną zostanie przeznaczona na wsparcie krajów afrykańskich, oświadczył wczoraj podczas Światowego Forum Gospodarczego w Nigerii premier ChRL Li Keqiang . Pomoc ma być przeznaczona przede wszystkim na budowę sieci linii kolei dużych prędkości, dróg ekspresowych i lokalnych lotnisk, kwota pomocy nie została podana Premier Li Keqiang zapewnił, że Chiny nie będą wymagać od państw afrykańskich żadnych warunków wstępnych ani ingerować w ich wewnętrzne sprawy.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/05/08/chiny-przeznacza-polowe-pomocy-gospodarczej-dla-afryki/

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/05/08/chiny-przeznacza-polowe-pomocy-gospodarczej-dla-afryki/