Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

2,4 mld inwestycji Fiata pod warunkiem miliarda dotacji

Gospodarka

Do 2017 roku Fiat Auto Poland chce zainwestować w Tychach 2,4 miliarda złotych w park maszynowy do produkcji nowej osobówki segmentu B. Inwestycja ma pozwolić na utworzenie blisko 2000 nowych miejsc pracy.

Fiat oczekuje jednak ponad miliarda złotych wsparcia ze strony rządu, głównie w postaci zwolnień podatkowych w ramach strefy ekonomicznej. Poprzednia inwestycja Fiata w Polsce nie pozwoliła na zatrudnienie deklarowanej liczby pracowników i skończyła się zwrotem dofinansowania.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/moto/beda-miliardowe-inwestycje-fiata-w-polsce-jesli-rzad-doplaci_a16205

Udostępnij

Chińska gospodarka będzie większa niż amerykańska w tym roku

Gospodarka chiny produkt krajowy brutto ranking USA

Chińska gospodarka zajmie miejsce USA jako lider w światowym rankingu jeszcze w tym roku, prognozuje Bank Światowy. Dotychczas prognozy przewidywały, że produkt krajowy brutto Chin będzie wyższy od amerykańskiego dopiero w roku 2019. Trzecie miejsce w rankingu gospodarek zajmują Indie, które wcześniej były na dziesiątym miejscu. W rankingu wysokości PKB na mieszkańca, Chiny zajmują dopiero 99. miejsce w świecie.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/05/07/przyscigniecie-gospodarki-usa-nie-musi-oznaczac-dobrobytu-chinczykow/

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polska-azja.pl/2014/05/07/przyscigniecie-gospodarki-usa-nie-musi-oznaczac-dobrobytu-chinczykow/