Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

W Urugwaju można legalnie kupować i uprawiać marihuanę

Nieistotne

Ustawę w tej sprawie uchwaloną przez Parlament jeszcze w grudniu podpisał w ostatni wtorek prezydent José Mujica. Ustawa zezwala na kupowanie do 10 gramów marihuany tygodniowo i uprawianie na własny użytek do 6 roślin, ale tylko osobom wpisanym do państwowego rejestru. Ustawa ma ograniczyć nielegalny handel narkotykami.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.psz.pl/tekst-45326/Urugwaj-Mujica-legalizuje-marihuane

Udostępnij

Jest praca w Ameryce dla potrafiących łamać szyfry

Nieistotne NSA praca szyfr Twitter USA

Amerykańska Agencja bezpieczeństwa Krajowego NSA będzie szukać pracowników zamieszczając na Twitterze zaszyfrowane wiadomości. Pierwsza wiadomość pojawiła się w poniedziałek. Rozszyfrował ją dziennik The Daily Dot: „Chcesz wiedzieć, jak to jest pracować w NSA? Sprawdzaj naszego Twittera w każdy poniedziałek maja, przeszukujemy rynek pracy, by lepiej chronić nasz naród”. Następne zaszyfrowane wiadomości publikowane będą przez NSA na Twitterze w kolejne poniedziałki.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: https://twitter.com/NSACareers/status/463321993878994945

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: https://twitter.com/NSACareers/status/463321993878994945