Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Prezydent Putin odwołuje referendum separatystów

Świat

Za krok w dobrym kierunku uznał wczoraj po południu wybory prezydenta Ukrainy, które mają się odbyć 25 maja Władimir Putin. Zaapelował też do prorosyjskich separatystów, by odwołali zaplanowane na niedzielę referendum w sprawie niezależności wschodniej Ukrainy. Oficjalna zmiana stanowiska Kremla ogłoszona została w Moskwie na konferencji prasowej po rozmowie z prezydentem Szwajcarii i przewodniczącym OBWE Didierem Burkhalterem. Bezpośredni dialog narodowy na Ukrainie jest potrzebny, a jego warunkiem jest bezwarunkowe zaprzestanie wszelkiej przemocy; zarówno z wykorzystaniem armii, co jest absolutnie niedopuszczalne we współczesnym świecie, jak i nielegalnych formacji zbrojnych – powiedział Prezydent Putin.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,134642,15920765,Putin_zmienia_front_wobec_Ukrainy__Na_razie_tylko.html

Udostępnij

NATO rozważy stałe stacjonowanie wojsk sojuszu na wschodzie

Świat Europa wschodnia nato USA wojska amerykańskie

Musimy wszyscy zrewidować niektóre decyzje, które podjęto po zakończeniu zimnej wojny – powiedział wczoraj naczelny dowódca sił NATO w Europie generał Philip Breedlove na konferencji prasowej w Ottawie, informuje PAP. Breedlove zapowiedział, że na najbliższym szczycie NATO stanie sprawa stałej obecności wojsk NATO w Europie Wschodniej. Generał dodał, że zwrócenie się Ameryki w stronę Pacyfiku nie oznacza zaniedbania udziału w europejskim sojuszu. Obecnie w Europie stacjonuje o 70 proc. mniej amerykańskich żołnierzy niż w czasie istnienia ZSSR.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.google.com/hostednews/epa/article/ALeqM5h6NZ1ab2LTREoh-4gedTDzWPOjyQ?docId=16416691

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.google.com/hostednews/epa/article/ALeqM5h6NZ1ab2LTREoh-4gedTDzWPOjyQ?docId=16416691