Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

4800 kilometrów w 12 dni rowerem w poprzek Ameryki

Sport

Polski kolarz Remek Siudziński zapowiada start w indywidualnym Race Across America 2014, uznawanym za najtrudniejszy wyścig kolarski świata. W ciągu 12 dni zawodnicy pokonują 4 800 kilometrów trasy wiodącej z zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych na wschodnie. Start do wyścigu indywidualnego odbędzie się 10 czerwca, a do drużynowego cztery dni później. Polski kolarz zbiera pieniądze na udział w wyścigu za pośrednictwem internetowego serwisu, który umożliwia społeczne finansowanie projektów, polakpotrafi.pl.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://jegostrona.pl/extreme/artykuly/458176,polski-kolarz-chce-pokonac-prawie-5-tys-km-w-12-dni.html

Udostępnij

Polacy wicemistrzami świata w sportowych walkach rycerskich

Sport mistrzostwa świata reprezentacja polski walki rycerskie

W zawodach organizowanych przez International Medieval Combat Federation w Castillo de Belmonte w Hiszpanii Polacy zdobyli siedem medali: 2 złote, 4 srebrne i 1 brązowy. Oba złote medale: w kategorii miecza długiego i miecza z tarczą zdobył Marcin Waszkielis, w najważniejszej dla nas kategorii 5 na 5 zdobyliśmy srebro, w klasyfikacji generalnej ulegliśmy tylko reprezentacji USA.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://olsztyn.wm.pl/201624,Nasi-rycerze-zostali-wicemistrzami-swiata.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://olsztyn.wm.pl/201624,Nasi-rycerze-zostali-wicemistrzami-swiata.html