Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Dzieci są zażenowane reklamami środków na potencję

Nieistotne

Stowarzyszenie Twoja Sprawa zaapelowało do stacji radiowych i telewizyjnych o nieemitowanie reklam suplementów diety mających podnosić sprawność seksualną w czasie, kiedy z odbiorników korzystają dzieci. Według stowarzyszenia środki na potencję reklamowane były w marcu 1400 razy. „Wielu rodziców podkreśla, że dzieci słuchając tego typu spotów czują zażenowanie i zawstydzenie”, głosi apel stowarzyszenia, które statutowo zajmuje się ochroną przestrzeni publicznej.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://twojasprawa.org.pl/aktualnosci/akcja-konsumencka-rodzice-przeciwko-reklamom-stymulantow-w-radiu/#.U2m_1Haihtg

Udostępnij

Maszyna do tanich papierosów zgodna z prawem

Nieistotne papierosy służba celna łódź

Maszynę do robienia papierosów zwróciła służba celna przedsiębiorcy, który za opłatą udostępniał ją mieszkańcom Łodzi. Koszt zrobienia paczki papierosów z tytoniu wynosił 5 złotych, a trwa kilka minut.

Celnicy stwierdzili, że wypożyczanie maszyny jest zgodne z prawem, gdyż papierosy można robić na własny użytek, a w tym przypadku klienci robią je sami.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.expressilustrowany.pl/artykul/3425611,celnicy-oddali-maszyne-do-tanich-papierosow-po-siedmiu-miesiacach-zdjecia,id,t.html?cookie=1

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.expressilustrowany.pl/artykul/3425611,celnicy-oddali-maszyne-do-tanich-papierosow-po-siedmiu-miesiacach-zdjecia,id,t.html?cookie=1