Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Wilczek popełnił samobójstwo, uważa prokuratura

Polska

Śmiercią samobójczą zmarł 82-letni Mieczysław Wilczek, uważa Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga. Prokuratura postanowiła nie robić sekcji zwłok, chociaż w przypadku samobójstw jest to typowa czynność.

Autor ustawy o wolności gospodarczej z 1988 roku zmarł 30 kwietnia w Warszawie, wyskakując z okna swojego mieszkania.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wpolityce.pl/polityka/194476-ujawniamy-mieczyslaw-wilczek-popelnil-samobojstwo-takie-zalozenie-przyjela-prokuratura

Udostępnij

Przywódca Tatarów dostał Nagrodę Solidarności

Polska barack obama mustafa dżemilew nagroda solidarności wałęsa

Mustafa Dżemilew został dziś wybrany laureatem Nagrody Solidarności przez kapitułę pod przewodnictwem Lecha Wałęsy. Nagroda zostanie wręczona podczas gali 3 czerwca w Warszawie przez prezydenta Bronisława Komorowskiego. W uroczystości uczestniczyć będzie prezydent USA Barack Obama. Laureat jest przywódcą krymskich Tatarów, w ZSSR przez dziesięć lat więziony był w Łagrach, obecnie Moskwa zakazała mu wjazdu na Krym na pięć lat.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75478,15915278,Lider_Tatarow_krymskich_laureatem_Nagrody_Solidarnosci.html?piano_t=1

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75478,15915278,Lider_Tatarow_krymskich_laureatem_Nagrody_Solidarnosci.html?piano_t=1