Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

30 prorosyjskich bojówkarzy zginęło wczoraj w Słowiańsku

Świat

Informację podał minister spraw wewnętrznych Arsen Awakow dodając, że po stronie sił MSW i armii Ukrainy, które uczestniczą w operacji, czterech żołnierzy zostało zabitych, a 20 odniosło rany. Doradca Awakowa Stanisław Reczynski powiedział, że po stronie bojowników walczą profesjonaliści, w tym Rosjanie i Czeczeni.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.rp.pl/artykul/11,1107341-Ukraina--ponad-30-separatystow-zginelo-w-walkach-w-Slowiansku.html

Udostępnij

Rosja planuje gospodarczy i militarny podbój Arktyki

Świat

Prezydent Putin nakazał zintensyfikowanie rejsów handlowych po wodach arktycznych, ale przede wszystkim zwiększenie wydobycia ropy naftowej i gazu. Zasoby tych surowców w rosyjskiej części Arktyki są bliskie połowy wszystkich złóż w tym kraju. Ekspansji gospodarczej ma towarzyszyć rozwój siły militarnej wojsk w Arktyce dla, jak powiedział Putin, „obrony przed terrorystami”. Bazy morskie zostaną rozbudowane i wyposażone w najnowocześniejsze okręty, trwają też ćwiczenia specjalnych wojsk zdolnych do walki w ekstremalnych warunkach.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/113561,rosja-rozpoczyna-wielki-podboj-arktyki- powstala-biala-armia

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/113561,rosja-rozpoczyna-wielki-podboj-arktyki- powstala-biala-armia