Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Polacy wicemistrzami świata w sportowych walkach rycerskich

Sport

W zawodach organizowanych przez International Medieval Combat Federation w Castillo de Belmonte w Hiszpanii Polacy zdobyli siedem medali: 2 złote, 4 srebrne i 1 brązowy. Oba złote medale: w kategorii miecza długiego i miecza z tarczą zdobył Marcin Waszkielis, w najważniejszej dla nas kategorii 5 na 5 zdobyliśmy srebro, w klasyfikacji generalnej ulegliśmy tylko reprezentacji USA.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://olsztyn.wm.pl/201624,Nasi-rycerze-zostali-wicemistrzami-swiata.html

Udostępnij

Uciekaj przed samochodem aż padniesz

Sport bieg Poznań Wings for Life World Run

Po ponad 3 godzinach bieg wygrał Grzegorz Urbańczyk przebiegłszy 49,08 km. Najlepsza wśród kobiet Aga Głomb zakończyła bieg na 38,81 kilometrze, choć biegła z kontuzją. Bieg Wings for Life World Run odbył się wczoraj w Poznaniu. W biegu uczestniczył Adam Małysz, pokonując dystans ponad 19 km. Bieg ma na celu zebranie pieniędzy na badania nad leczeniem i rehabilitacją przerwania rdzenia kręgowego, jest imprezą organizowaną równocześnie w wielu krajach, w tym roku w ponad 30.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/poznan,43/on-przez-przypadek-ona-z-kontuzja-polscy-triumfatorzy-wings-for-life-world-run,424714.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/poznan,43/on-przez-przypadek-ona-z-kontuzja-polscy-triumfatorzy-wings-for-life-world-run,424714.html