Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Na Ukrainie trwa „wojna domowa ze wsparciem z zewnątrz”

Świat

Tak określił tamtejszą sytuację minister spraw wewnętrznych Polski Bartłomiej Sienkiewicz. Trwają zamieszki w Odessie, Słowiańsk, główna baza prorosyjskich bojówkarzy jest nadal oblężony, z Kramatorska wycofały się ukraińskie wojska, ale nie wiadomo, czy ich miejsce zajęły oddziały prorosyjskie. Poza Ukrainą trwa wojna na słowa: Rosjanie nadal kwestionują legalność kijowskiego rządu i dowodzą, że konieczna jest pomoc z zewnątrz, żeby doprowadzić strony konfliktu do rozmów, rządy zachodnie mnożą apele, wezwania i ostrzeżenia, szefowie NATO i UE wydają komunikaty.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1115978,Trwa-walka-o-wschod-Ukrainy-Odwrot-armii-z-Kramatorska-Slowiansk-odciety?google_editors_picks=true

Udostępnij

Zakończyły się wybory prezydenckie w Panamie

Świat konserwatysta Panama wybory prezydenckie

W wyborach zwyciężył konserwatywny polityk, dotychczasowy wiceprezydent Juan Carlos Varela. Jak podaje panamski trybunał wyborczy zwycięzca wyborów, startując z opozycji, zdobył 40 procent głosów, wyprzedzając najpoważniejszych konkurentów: Jose Domingo Ariasa oraz lewicowego byłego burmistrza miasta Panama, Juana Carlosa Navarrę.
Varela jest autorem programu rządowej pomocy dla starych ludzi bez emerytur. Najbogatszy kraj Ameryki Łacińskiej ma obecnie problemy z inflacją.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://fakty.interia.pl/swiat/news-panama-konserwatysta-varela-zwyciezca-wyborow-prezydenckich,nId,1419610

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://fakty.interia.pl/swiat/news-panama-konserwatysta-varela-zwyciezca-wyborow-prezydenckich,nId,1419610