Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Reklamy kłamią, suplementy diety nie odchudzają

Nauka i Technologie

Intensywnie reklamowane w mediach specyfiki mające wspomagać odchudzanie są nieskuteczne, mówią lekarze. W najlepszym przypadku poprawiają nieco przemianę materii, ale na spadek masy ciała wpływu nie mają – zwykle nie przynoszą żadnych skutków. Niebezpieczne mogą być środki nieznanego pochodzenia sprzedawane przez Internet. Zawierają zwykle zakazaną od 2010 roku sibutraminę powodującą spadek łaknienia, ale też prowadzącą w ponad 10 procentach przypadków do zawału serca lub udaru mózgu.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://fakty.interia.pl/zdrowie/news-uwaga-na-tabletki-na-odchudzanie,nId,1419270

Udostępnij

Cyfrowy grobowiec Tutanchamona udostępniony do zwiedzania

Nauka i Technologie 3D cyfrowa kopia Dolina Królów grobowiec

Skanowanie i filmowanie wnętrza trwało osiem lat i pozwoliło na wierne odtworzenie wnętrza grobu faraona. Ci, którzy byli w rzeczywistym grobowcu i w replice twierdzą, że nie widać żadnej różnicy. Grobowiec w technologii 3D znajduje się przy wejściu do Doliny Królów, obok jest niewielkie muzeum. Prawdziwy grobowiec w Dolinie Królów został zamknięty, bo od odkrycia go przez Howarda Cartera przez 93 lata ludzkie oddechy, wilgoć i grzyby niszczyły malowidła na ścianach.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/15023391/turysta-xxi-wieku-zwiedzi-grobowiec-tutanchamona-w-3d

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/15023391/turysta-xxi-wieku-zwiedzi-grobowiec-tutanchamona-w-3d