Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Skazany na 3,5 roku za oszustwa podatkowe były prezes Bayernu Monachium Uli Hoeness idzie do więzienia

Sport

Nowym prezesem klubu na zebraniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Bayernu został wybrany Karl Hopfner. Hoeness, któremu sąd udowodnił oszustwa podatkowe na kwotę 27,2 milionów euro zapowiedział, że po odbyciu kary wróci do działalności w klubie sportowym. Były prezes ukrywał zyski z operacji dewizowych prowadzonych w szwajcarskim banku. Hoeness grał w piłkarskiej reprezentacji Niemiec, w 1974 roku  był zdobywcą tytułu mistrza świata. Potem był menedżerem, a w 2009 roku został prezesem Bayernu.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Uli-Hoeness-jeszcze-w-maju-moze-trafic-do-wiezienia,wid,16578224,wiadomosc.html?ticaid=112a8c

Udostępnij

Zdobywcą Pucharu Polski została drużyna Zawiszy Bydgoszcz

Sport piłka nożna Puchar Polski

Bydgoska drużyna zwyciężyła wczoraj na Stadionie Narodowym mecz z Zagłębiem Lubin po rzutach karnych wynikiem 5 do 6. Po dogrywce był bezbramkowy remis. Zwycięska drużyna, która puchar zdobyła po raz pierwszy w historii zagra w Lidze Europy. Na mecz przyszło 37120 osób mimo bojkotu ogłoszonego przez skłócone z klubami organizacje kibiców Zagłębia i Zawiszy.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://ekstraklasa.net/puchar-polski/

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://ekstraklasa.net/puchar-polski/