Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Obserwatorzy Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie są wolni

Świat

Nie wiadomo jednak, czy prorosyjscy separatyści zwolnili wszystkich porwanych obserwatorów, czy też zatrzymali pięciu ukraińskich wojskowych, którzy towarzyszyli międzynarodowej misji; oświadczenie OBWE mówi o siedmiu uwolnionych, specjalny wysłannik prezydenta Rosji Władimir Łukin oraz przetrzymujący zakładników dowódca separatystów Wiaczesław Ponomariow mówią o dwunastu. Obserwatorzy zostali uwolnieni po nocnym ataku wojsk na obiekty opanowane przez prorosyjskich bojówkarzy.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/794141,ukraina-obwe-potwierdza-obserwatorzy-zostali-uwolnieni.html

Udostępnij

Ponad 2100 osób zginęło w lawinie błotnej W Afganistanie

Świat Afganistan katastrofa lawina błotna pomoc

Lawina wywołana długotrwałymi ulewami zalała miejscowość Hobo Barik w północno-wschodnim Afganistanie i pogrzebała ludzi oraz ok. 300 domów. Akcja ratunkowa była utrudniona z powodu braku na miejscu katastrofy odpowiednich narzędzi i sprzętu, brakowało nawet łopat. Rzecznik gubernatora prowincji Nawid Forotan, powiedział Reutersowi, że niezbędna jest pomoc humanitarna, bo pozostali przy życiu ludzie stracili cały dobytek, a doraźnie brakuje żywności i pomocy medycznej.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/lawina-blotna-zmiotla-wies-w-afganistanie-nie-zyje-ponad-2100-osob/dnrdt

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/lawina-blotna-zmiotla-wies-w-afganistanie-nie-zyje-ponad-2100-osob/dnrdt