Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Prawie 195 mln zł kary będzie musiała zapłacić Polska do unijnej kasy za przekroczenie limitów produkcji mleka w roku kwotowym 2013/2014 o 1,7 proc.

Gospodarka

Od 1 kwietnia 2013 r. do 31 marca 2014 r. mleczarnie skupiły 10,076 mld kg mleka, a limit wynosił 9,908 mld kg. Karę zapłaci 56 tys. dostawców mleka do punktów skupu, którzy przekroczyli przyznane im limity. Będą musieli zapłacić około 30 groszy za każdy kilogram mleka dostarczony ponad limit. Ceny skupu mleka w Polsce w tym czasie zbliżały się okresowo do 2 zł za kilogram

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.ppr.pl/artykul-polska-przekroczyla-o-ok-1-7-proc-limit-mleka-183132-dzial-1.php

Udostępnij

Szósty Boeing 787 Dreamliner latać będzie w barwach PLL LOT

Gospodarka Dreamliner PLL LOT samolot

Samolot przyleciał z fabryki w Everett koło Seattle w USA i wylądował na lotnisku Chopina w Warszawie wczoraj około godziny 18. Od połowy maja latać będzie do Chicago, Nowego Jorku, Toronto i Pekinu, przewiduje się także użycie go w lotach czarterowych. Pierwszy Dreamliner przyleciał do Polski w listopadzie 2012 roku, piąty dołączył do floty PLL LOT w sierpniu ubiegłego roku. Obecnie nasz przewoźnik jest jedyną europejska linią używającą w długodystansowych połączeniach wyłącznie dreamlinerów.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://manager.money.pl/news/artykul/szosty;dreamliner;dolaczyl;do;floty;lot-u,237,0,1526509.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://manager.money.pl/news/artykul/szosty;dreamliner;dolaczyl;do;floty;lot-u,237,0,1526509.html