Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Prezydent Putin zażądał wycofania wojsk ukraińskich z południowej i wschodniej części kraju

Świat

Grupa obserwatorów Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie zostanie uwolniona jeśli z południowej i wschodniej Ukrainy zostaną wycofane wojska rządowe, a kijowskie władze rozpoczną negocjację z prorosyjskimi separatystami, powiedział wczoraj prezydent Putin kanclerz Angeli Merkel w trakcie rozmowy telefonicznej. Na południowej i wschodniej Ukrainie nieprzerwanie trwa tymczasem ofensywa prorosyjskich bojówkarzy zajmujących kolejne miasta i budynki. Rzecznik Białego Domu Jay Carney powiedział, że żądanie było „dość niezwykłe”. Domaganie się, by Ukraina wycofała wojska z części swojego terytorium uznał za „absurdalne”.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Znow-niespokojnie-na-Ukrainie-3114270.html

Udostępnij

Umowa o wolnym handlu między UE a Japonią w przyszłym roku

Świat Japonia kanclerz Niemcy premier umowa wolny handel

Taki termin zawarcia umowy przewidują kanclerz Niemiec Angela Merkel i premier Japonii Shinzo Abe, który od wizyty w Berlinie rozpoczął wczoraj polityczną podróż po Europie. Premier Japonii poza Niemcami planuje odwiedzić Wielką Brytanię, Portugalię, Hiszpanię, Francję i Belgię. Rozmowy mają dotyczyć bezpieczeństwa i handlu. Zdaniem ekspertów podpisanie umowy o wolnym handlu spowoduje zwiększenie eksportu z Europy do Japonii o jedną trzecią.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.psz.pl/tekst-45297/Merkel-i-Abe-chca-umowy-o-wolnym-handlu-miedzy-UE-a-Japonia-w-2015-roku

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.psz.pl/tekst-45297/Merkel-i-Abe-chca-umowy-o-wolnym-handlu-miedzy-UE-a-Japonia-w-2015-roku