Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Projektanci mody próbowali oszukać fiskusa na 200 milionów Euro, dostali wyroki więzienia

Nieistotne

Znani projektanci mody Domenico Dolce i Stefano Gabbana skazani zostali w środę na 18 miesięcy więzienia przez włoski sąd za oszustwa podatkowe popełniane w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Przed 28 laty projektanci założyli firmę Dolce&Gabbana, produkującą damską bieliznę i szybko zyskali wielką światową popularność. Wyrok wydany w drugiej instancji jest prawomocny.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://swiat.newsweek.pl/dolce-i-gabbana-skazani-na-wiezienie-newsweek-pl,artykuly,285149,1.html

Udostępnij

Poseł Twojego Ruchu domaga się ujawnienia w Internecie zarobków wszystkich Polaków

Nieistotne poseł Twój Ruch

– Ideałem byłoby, gdyby w ogóle płace były jawne. Aby każdy mógł się dowiedzieć nie tylko ile poseł zarobił, ale dowiedzieć się, ile sąsiad na przykład zarobił – powiedział poseł Wincenty Elsner z Twojego Ruchu. Poseł zaapelował nie tylko o ujawnienie zarobków wszystkich ludzi, ale o opublikowanie tych informacji w Internecie. Poseł nie sprecyzował, czy jego apel dotyczy Polaków zamieszkałych w kraju, czy też i tych, co mieszkają poza Polską.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://natemat.pl/100605,posel-wincenty-elsner-pensje-polakow-powinny-byc-publikowane-w-internecie-latwiej-by-sie-zylo

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://natemat.pl/100605,posel-wincenty-elsner-pensje-polakow-powinny-byc-publikowane-w-internecie-latwiej-by-sie-zylo