Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Poseł Twojego Ruchu domaga się ujawnienia w Internecie zarobków wszystkich Polaków

Nieistotne

– Ideałem byłoby, gdyby w ogóle płace były jawne. Aby każdy mógł się dowiedzieć nie tylko ile poseł zarobił, ale dowiedzieć się, ile sąsiad na przykład zarobił – powiedział poseł Wincenty Elsner z Twojego Ruchu. Poseł zaapelował nie tylko o ujawnienie zarobków wszystkich ludzi, ale o opublikowanie tych informacji w Internecie. Poseł nie sprecyzował, czy jego apel dotyczy Polaków zamieszkałych w kraju, czy też i tych, co mieszkają poza Polską.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://natemat.pl/100605,posel-wincenty-elsner-pensje-polakow-powinny-byc-publikowane-w-internecie-latwiej-by-sie-zylo

Udostępnij

naTemat z 600 tysiącami zysku po dwóch latach działalności

Nieistotne natemat tomasz lis tomasz machała

600 tysięcy złotych zysku przy 3 milionach złotych przychodu odnotował w 2013 roku serwis naTemat. Stworzony przez Tomasza Lisa a kierowany przez Tomasza Machałę serwis jako jedno z niewielu polskich przedsięwzięć internetowych o tej skali po dwóch latach działalności przynosi zyski. Stronę odwiedza 3,5 miliona osób i utrzymuje się głównie z kampanii natywnych, a nie klasycznych reklam. Machała zapowiedział wdrożenie nowego szablonu strony prawdopodobnie jeszcze w 2014 roku.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.spidersweb.pl/2014/04/tomasz-machala-natemat-zarobil-600-tys-2013.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.spidersweb.pl/2014/04/tomasz-machala-natemat-zarobil-600-tys-2013.html