Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Ukraina to sztuczny kraj, twierdzi prezydent Rosji

Świat

– Nie ulega wątpliwości, że celem Władimira Putina jest uzyskanie pełnej kontroli nad Ukrainą. Osobiście mówił mi, że Ukraina to sztuczny kraj – wyznał wczoraj w Waszyngtonie szef Komisji Europejskiej Jose Barroso przemawiając w Radzie Atlantyckiej. Dodał, że zachód musi przekonać prezydenta Putina, że – jak się wyraził – możemy mieć niepodległą suwerenną, stabilną, demokratyczną i prosperującą Ukrainę. Barroso dodał, że Europa przygotowuje sankcje, ale celem UE nie jest konfrontacja z Rosją.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Jose-Barroso-celem-Wladimira-Putina-jest-uzyskanie-pelnej-kontroli-na-Ukraina,wid,16575199,wiadomosc.html

Udostępnij

Prezydent USA przyleci do Polski w 25. rocznicę odzyskania niepodległości

Świat Obama odzyskanie niepodległości prezydent rocznica USA wizyta

Termin wizyty w Polsce Baracka Obamy podała wczoraj kancelaria prezydenta Bronisława Komorowskiego i potwierdził Waszyngton. Na rocznicowe uroczystości ćwierćwiecza niepodległości Polski 3 czerwca przyjadą też szefowie rządów oraz przywódcy innych państw. Z Polski prezydent Obama pojedzie w czerwcu do Francji oraz weźmie udział w szczycie G7 w Brukseli. Prezydent USA dotychczas odwiedził Polskę raz – pod koniec maja 2011 roku jako gość honorowy szczytu Europy Środkowej.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1113716,Barack-Obama-w-czerwcu-przyjedzie-do-Polski

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1113716,Barack-Obama-w-czerwcu-przyjedzie-do-Polski