Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

mBank będzie wypłacać odszkodowania za zawyżanie rat kredytu we frankach szwajcarskich

Gospodarka

Odszkodowania za zawyżone oprocentowanie rat kredytu hipotecznego denominowanego we frankach szwajcarskich musi zapłacić mBank 1247 klientom. Wyrok w sprawie pozwu zbiorowego wydany przez sąd niższej instancji podtrzymał wczoraj Sąd Apelacyjny w Łodzi, oświadczając, że Bank interpretował umowy kredytowe na niekorzyść klientów. Wyrok jest prawomocny, ale mBank zapowiedział złożenie wniosku kasacyjnego do Sądu Najwyższego.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/15016024/zawyzyli-oprocentowanie-mbank-ma-wyplacic-odszkodowania

Udostępnij

Najnowocześniejsze silniki będą produkowane na Dolnym Śląsku

Gospodarka Dolny Śląsk motoryzacja produkcja silniki wysokopręzne

Produkcja silników wysokoprężnych trzeciej generacji uruchomiona została wczoraj w fabryce Volkswagen Motor Polska w Polkowicach na Dolnym Śląsku. W fabryce będzie wytwarzanych rocznie 700 tys. wysokoprężnych silników modułowych w technologii MDB o pojemnościach 1.6 oraz 2.0. Inwestycję kosztującą około 700 mln zł w jednej czwartej dofinansowała Unia Europejska.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://biznes.onet.pl/volkswagen-uruchomil-produkcje-silnikow-trzeciej-g,18860,5634784,1,fotoreportaze-detal-galeria

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://biznes.onet.pl/volkswagen-uruchomil-produkcje-silnikow-trzeciej-g,18860,5634784,1,fotoreportaze-detal-galeria