Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Hiszpanie kpią z rasistów jedząc banany

Sport

Banany jedzą ostentacyjnie i publicznie w Hiszpanii piłkarze, kibice, politycy oraz ludzie nie związani ani z piłką nożna, ani z polityką. To forma demonstracji sprzeciwu wobec rasizmu, która powstała, kiedy podczas meczu ligi hiszpańskiej Villarreal – Barcelona w czarnoskórego Daniego Alvesa ktoś rzucił bananem, a piłkarz podniósł go, zjadł i skórkę wyrzucił poza boisko. – Nie zwalczymy tych zacofańców, wypada się tylko z nich śmiać – powiedział piłkarz po meczu, dodając, że z przejawami rasizmu kibiców styka się od początku gry w hiszpańskiej lidzie piłkarskiej.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.sport.pl/sport/1,65025,15874208,Dani_Alves_je_banana_i_drwi_z_rasistow.html

Udostępnij

Ósme mistrzostwo Polski w siatkówce dla Skry Bełchatów

Sport mistrzostwa siatkówka

Mistrzostwo Polski w siatkówce zdobyła PGE Skra Bełchatów wygrywając trzy kolejne mecze finałowego turnieju z Asseco Resovią Rzeszów. To ósmy tytuł mistrzowski zdobyty przez siatkarzy ze Skry, trzeci zdobyty w finałowych rozgrywkach z Resovią. Za najlepszego zawodnika wszystkich trzech finałowych spotkań uznany został kapitan Skry, Mariusz Wlazły.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/43/265/Artykul/1110587,PlusLiga-PGE-Skra-Belchatow-mistrzem-Wlazly-i-spolka-zmiazdzyli-Asseco-Resovie-

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/43/265/Artykul/1110587,PlusLiga-PGE-Skra-Belchatow-mistrzem-Wlazly-i-spolka-zmiazdzyli-Asseco-Resovie-