Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Władze Ukrainy odcięły dopływ wody na Krym

Świat

Ukraina zamknęła śluzy regulujące dopływ wody z Dniepru na Krym, twierdzi „The Moscow Times”, jeśli woda nie zacznie płynąć, rolnictwo krymskie może ponieść ponad 14 milionów dolarów strat, tracąc zbiory ze 120 tysięcy hektarów. Według niepotwierdzonych informacji władze w Kijowie miały uzasadnić odcięcie wody zaleganiem z opłatami za nią. Woda z Dniepru dociera na Krym zbudowanym w latach 1961-71 kanałem Północno-Krymskim, zaspokajając 85 proc. zapotrzebowania na wodę.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-zawiesila-dostawy-wody-na-krym/4e685

Udostępnij

Uwięziliśmy obserwatorów OBWE, bo to szpiedzy, mówią prorosyjscy separatyści

Świat OBWE porwanie separatyści ukraina

– Decydujemy teraz, co z nimi robić, możliwe, że wymienimy tych oficerów na naszych ludzi, zatrzymanych przez kijowskie władze – oświadczył przedstawiciel prorosyjskich separatystów ze Słowiańska, pytany, jakie mają zamiary wobec uczestników misji Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, podaje agencja Interfax-Ukraina. Samozwańczy mer Doniecka Wiaczesław Ponomariow oznajmił, że wśród obserwatorów misji OBWE są szpiedzy. Misja OBWE kontrolowała przestrzeganie prawa i sytuację ludności cywilnej we wschodniej Ukrainie na podstawie Dokumentu Wiedeńskiego o środkach budowy zaufania i bezpieczeństwa.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1109834,Separatysci-ze-Slowianska-na-razie-nie-uwolnimy-obserwatorow-OBWE

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1109834,Separatysci-ze-Slowianska-na-razie-nie-uwolnimy-obserwatorow-OBWE