Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

W obwodzie dniepropietrowskim ludność łapie rosyjskich dywersantów

Świat

Ośmiu rosyjskich dywersantów zatrzymali już mieszkańcy obwodu dniepropietrowskiego na Ukrainie, którego władze płacą 10 tys dolarów za zatrzymanego lub zadenuncjowanego dywersanta. Lokalne władze apelują, żeby mieszkańcy nie donosili na byle kogo. Cennik, jak pisaliśmy, ogłoszony został na Facebooku, a premie wypłacane są nie tylko za dywersantów, ale też za broń, a nawet za wyzwolenie bezprawnie zajętych budynków władz i administracji.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/456848,ukraina-nagrody-za-rosyjskich-dywersantow.html

Udostępnij

Rosyjskie bombowce zbliżały się do Wielkiej Brytanii

Świat myśliwce nato rosja

Rosyjskie bombowce strategiczne Tu-95 nad Morzem Północnym zbliżające się do brytyjskiej przestrzeni powietrznej zostały przechwycone przez dwa myśliwce brytyjskiego RAF-u oraz samoloty holenderskich i duńskich sił zbrojnych. Myśliwce krajów NATO eskortowały rosyjskie maszyny, aż te nie zmieniły kursu. Rząd brytyjski oświadczył, że rosyjskie bombowce nie naruszyły przestrzeni powietrznej Wielkiej Brytanii. Podobne incydenty zdarzyły się ostatnio we wrześniu ubiegłego roku oraz w marcu tego roku.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://natemat.pl/99683,samoloty-nato-przechwycily-dwa-rosyjskie-bombowce-lecace-w-kierunku-wielkiej-brytanii

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://natemat.pl/99683,samoloty-nato-przechwycily-dwa-rosyjskie-bombowce-lecace-w-kierunku-wielkiej-brytanii