Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

naTemat z 600 tysiącami zysku po dwóch latach działalności

Nieistotne

600 tysięcy złotych zysku przy 3 milionach złotych przychodu odnotował w 2013 roku serwis naTemat. Stworzony przez Tomasza Lisa a kierowany przez Tomasza Machałę serwis jako jedno z niewielu polskich przedsięwzięć internetowych o tej skali po dwóch latach działalności przynosi zyski. Stronę odwiedza 3,5 miliona osób i utrzymuje się głównie z kampanii natywnych, a nie klasycznych reklam. Machała zapowiedział wdrożenie nowego szablonu strony prawdopodobnie jeszcze w 2014 roku.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.spidersweb.pl/2014/04/tomasz-machala-natemat-zarobil-600-tys-2013.html

Udostępnij

Najbliższej nocy będą spadać gwiazdy

Nieistotne Kwadrantydy Lirydy rój meteorów

Rój meteorów, które zostały utworzone przez kometę C/1861 G1 będzie dzisiejszej nocy widoczny na niebie. Meteory płonące w ziemskiej atmosferze najlepiej obserwować od godziny 23 do świtu. Poprzednio podobne zjawisko widoczne było od 1 do 7 stycznia, kiedy do Ziemi zbliżył się rój meteorów zwanych Kwadrantydami.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1105612,Niezwykle-widowisko-na-niebie-Kolejna-gratka-dla-fanow-astronomii

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1105612,Niezwykle-widowisko-na-niebie-Kolejna-gratka-dla-fanow-astronomii