Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Starcia izraelskiej policji z Palestyńczykami w Jerozolimie

Świat

Izraelska policja aresztowała w niedzielę 16 Palestyńczyków atakujących funkcjonariuszy kamieniami na Wzgórzu Świątynnym w Jerozolimie, które jest świętym miejscem muzułmanów, chrześcijan i żydów oraz rozpędziła manifestujących. W piątek policja zamknęła wzgórze, bo od kilku dni odbywały się tam starcia między żydami a muzułmanami. Kiedy w niedzielę rano dostęp do wzgórza został otwarty, muzułmańscy demonstranci kamieniami zaatakowali policję.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/14878504/jerozolima-zamieszki-na-wzgorzu-swiatynnym-16-aresztowanych

Udostępnij

Wzajemne oskarżenia o wywołanie strzelaniny pod Słowiańskiem

Świat Prawy Sektor separatyści ukraina

Rosyjskie MSZ wyraża zdumienie, że do strzelaniny – informowaliśmy o niej rano – doszło po podpisaniu w Genewie porozumienia o deeskalacji napięcia przez Ukrainę, Rosję, Unię Europejską i USA oraz oskarża o jej wywołanie Prawy Sektor. Również ukraińscy separatyści ze Słowiańska oskarżają Prawy Sektor o atak. Prawy Sektor zaprzecza oskarżeniom twierdząc, że strzelanina była prowokacją rosyjskich sił specjalnych.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Prawy-Sektor-strzelanina-w-Slowiansku-byla-prowokacja-Rosjan,wid,16551633,wiadomosc.html?ticaid=112956

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Prawy-Sektor-strzelanina-w-Slowiansku-byla-prowokacja-Rosjan,wid,16551633,wiadomosc.html?ticaid=112956