Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Film z upadku meteorytu na YouTube

Nieistotne

Upadek meteorytu w okolicach Murmańska sfilmowali rosyjscy kierowcy nocą z piątku na sobotę około godziny 2:10. i umieścili film film na portalu Youtube. Poprzednio upadek meteorytu sfilmowali rosyjscy kierowcy w Czelabińsku w lutym ubiegłego roku, wówczas na Youtube pojawiło się kilkaset filmów. Rosyjskim kierowcom tak często udaje się filmować różnego rodzaju katastrofy, bo powszechne tam jest instalowanie kamer w samochodach, żeby mieć dowody przeciw tamtejszej drogowce, która fałszywymi oskarżeniami o przestępstwa drogowe wymusza łapówki.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_EcjeFqxv6Y

Udostępnij

Wprowadzenia nowego podatku żąda Leszek Miller

Nieistotne budżet państwa podatki SLD

Szef SLD chce opodatkowania transakcji finansowych i twierdzi, że nie obciąży to obywateli, bo podatek, według niego, płaciłyby wielkie instytucje finansowe. Zdaniem Millera podatek taki mógłby przynieść państwowemu budżetowi 20 miliardów złotych rocznie. Pomysł nowego podatku ogłoszony został w 3 programie Polskiego Radia.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Podatek-od-transakcji-finansowych-propozycja-SLD-na-dziure-budzetowa-3103321.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Podatek-od-transakcji-finansowych-propozycja-SLD-na-dziure-budzetowa-3103321.html