Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Wielkanoc nie przerwała akcji protestacyjnej przed Sejmem

Polska

Dziesięcioro opiekunów dorosłych osób niepełnosprawnych nadal koczuje w namiotach przed budynkiem Sejmu domagając się takich samych świadczeń jakie otrzymują rodzice opiekujący się niepełnosprawnymi dziećmi. Wielu opiekunów dorosłych osób niepełnosprawnych straciło zasiłki po wejściu w życie w grudniu 2012 roku nowej ustawy o świadczeniach rodzinnych. Uczestnicy protestu, który trwa od 27 marca spędzą też na Wiejskiej Wielkanoc.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.wprost.pl/ar/444804/Pomimo-Wielkanocy-wciaz-strajkuja-na-Wiejskiej/

Udostępnij

Dwóch mężczyzn zginęło w katastrofie motolotni

Polska katastrofa motolotnia

Zginęli pilot i pasażer motolotni w piątek wieczorem w miejscowości Jaksice w województwie małopolskim. Motolotnia, którą lecieli rozbiła się o ścianę domu jednorodzinnego. W czasie wypadku panowało zachmurzenie, ale widoczność była dobra.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/zgineli-pilot-i-pasazer-motolotni-uderzyli-w-sciane-domu,419995.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/zgineli-pilot-i-pasazer-motolotni-uderzyli-w-sciane-domu,419995.html