Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Real gra z Barceloną w Walencji

Sport

Do krajów Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu, Ameryki Południowej, Azji, Australii i USA będzie transmitowany dzisiejszy mecz Realu Madryt z Barceloną. Na mecz akredytowało się ponad 700 dziennikarzy reprezentujących 200 redakcji ze wszystkich kontynentów poza Antarktydą. Mecz odbędzie się na stadionie Mestalla w Walencji, początek o godzinie 21.30

poprzedni następny nastepny post
Udostępnij

Kierowcy F1 grożą strajkiem

Sport

Deklarację gotowości do przeprowadzenia strajku podpisali kierowcy Formuły 1 w czasie zebrania Stowarzyszenia Kierowców Grand Prix (GPDA), poinformował wczoraj niemiecki dziennik Sport Bild. Przyczyną są zaległości w wypłatach wynagrodzeń. Strajkiem groził już w listopadzie ubiegłego roku kierowca Lotusa Kimi Raikkonen, mimo to do dziś nie dostał pieniędzy. Obecnie nie tylko Lotus zalega z wypłatami, kierowcy na razie nie chcą ujawniać szczegółów.

Udostępnij Komentarze

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze