Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Real gra z Barceloną w Walencji

Sport

Do krajów Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu, Ameryki Południowej, Azji, Australii i USA będzie transmitowany dzisiejszy mecz Realu Madryt z Barceloną. Na mecz akredytowało się ponad 700 dziennikarzy reprezentujących 200 redakcji ze wszystkich kontynentów poza Antarktydą. Mecz odbędzie się na stadionie Mestalla w Walencji, początek o godzinie 21.30

poprzedni następny nastepny post
Udostępnij

Kierowcy F1 grożą strajkiem

Sport

Deklarację gotowości do przeprowadzenia strajku podpisali kierowcy Formuły 1 w czasie zebrania Stowarzyszenia Kierowców Grand Prix (GPDA), poinformował wczoraj niemiecki dziennik Sport Bild. Przyczyną są zaległości w wypłatach wynagrodzeń. Strajkiem groził już w listopadzie ubiegłego roku kierowca Lotusa Kimi Raikkonen, mimo to do dziś nie dostał pieniędzy. Obecnie nie tylko Lotus zalega z wypłatami, kierowcy na razie nie chcą ujawniać szczegółów.

Udostępnij Komentarze

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze